Послуги

Хочете прокачати свій бізнес і збільшити прибуток? Ми дамо вам потужні інструменти, які швидко окуплять вкладення!

Ви, напевно, замислюєтесь, як правильно об'єднати презентацію товарів і послуг з ефективною рекламою і, при цьому, постійно бути на зв'язку з покупцями? А, може бути, ви мрієте, щоб клієнти знаходили вас самі і проводили угоди без вашого прямого втручання? Якщо так, то у нас є інструменти для вирішення цих завдань.

Розробка

 • Заявіть про себе і розкажіть клієнтам про ваші товари і послуги через функціональний сайт з дизайном, що запам'ятовується. Цей простій у використанні інструмент здатен притягати потенційних покупців і перетворювати їх на діючих клієнтів.

 • Збільшуйте ефективність продажів через добре продуманий інтерфейс інтернет-магазину з широким функціоналом, високим рівнем безпеки і швидким завантаженням. Наше рішення дозволить ефективно реалізувати маркетингові стратегії, автоматизувати безліч рутинних завдань по обробці замовлень, а також спростити подальшу комунікацію з клієнтом.

  Дізнатися більше
 • Перетворюйте потенційних клієнтів на діючих, отримуючи нові заявки і дзвінки через лаконічну і стильну посадочну сторінку (Landing page). Це надійний спосіб добитися зацікавленості клієнта і плавно перевести його до здійснення цільової дії.

Реклама

 • Отримуйте нових покупців вже в перші дні запуску рекламної кампанії. Цей інструмент дозволяє максимально швидко і ефективно збільшити число заявок від "гарячих клієнтів", які самі виявили цікавість до товару або послуги.

  Дізнатися більше
 • Медійна реклама Підвищуйте впізнаваність вашого продукту або бренду, "зачепивши" яскравим рекламним оголошенням користувачів, які регулярно відвідують улюблені сайти, переглядають відео на YouTube або перевіряють пошту в Gmail.

 • Отримуйте більше трафіку на сайт через таргетовану рекламу в соцмережах. Дозвольте нашим SMM фахівцям розробити грамотний медіа-план і запустити ефективну стратегію просування в Instagram, Facebook, LinkedIn і інших каналах, а також створити унікальний імідж і сильну спільноту для вашого бренду.

 • Повертайте потенційних покупців, які відвідали ваш сайт, але з якоїсь причини не вчинили цільову дію. Нагадайте їм про те, що їх раніше цікавило, і спонукайте до дії.

 • Збільшуйте продажі і підвищуйте окупність реклами за допомогою товарних оголошень, що демонструють продукт і його вартість до фактичного переходу на сайт.

  Дізнатися більше
Портфоліо

У нашому портфоліо зібрані не лише готові роботи, а активні проекти, які ми продовжуємо масштабувати після запуску.

Про нас

Наша місія

Інформаційні технології - невід'ємна частина життя сучасної людини. Використовуючи онлайн пошук потенційні клієнти можуть в лічені секунди знайти постачальників потрібного продукту, та лише один з них стане реальним партнером.

Тож, від чого буде залежати вибір майбутнього клієнта? Звичайно ж, від якості, зручності і доступності вашої візитної картки в інтернеті - веб-сайту. Наша місія - це не лише створення візуально привабливого контенту, а збільшення Вашого прибутку, підвищення впізнаваності бренду і залучення більшої кількості лояльних клієнтів. Для досягнення цієї мети, ми об'єднали багаторічний досвід роботи у сфері цифрових технологій з новітніми трендами у веб-розробці і маркетингу.

Той, хто ігнорує цифрові технології, ризикує програти та піти з ринку.

Чому WDA?

 • 1

  Комплексний підхід

  Ми не просто робимо сайти, а супроводжуємо вас на кожному етапі розвитку вашого проекту, від ідеї до повної реалізації. Ми створюємо, покращуємо, масштабуємо, просуваємо і підтримуємо ваш корпоративний сайт або інтернет-магазин, щоб ви без зусиль могли приваблювати нових клієнтів і збільшувати продажі.

 • 2

  Професійна команда

  Над кожним проектом нашої студії працює ціла команда фахівців: дизайнер, розробник, маркетолог, PPC та SMM- фахівці, які беруть на себе відповідальність за якість готового продукту і його подальше просування.

 • 3

  Вчасні результати

  Ми цінуємо час наших клієнтів, тому здаємо проекти в чітко встановлені терміни, які обговорюємо заздалегідь. Ми без зусиль підрахуємо, скільки часу займе кожен з етапів проекту, і здамо його без запізнень.

 • 4

  Індивідуальні умови

  Для нас кожен проект особливий, тому ми обговорюємо умови співпраці з нашими замовниками в індивідуальному порядку. Залежно від ваших побажань, ми можемо працювати по проектах або погодинно і приймати оплату поступово або за всю роботу відразу.